В розробці...
Медична реабілітація
вид медичної допомоги, що надається пацієнтам в амбулаторних або стаціонарних умовах і включає систему медичних та інших заходів, спрямованих на відновлення порушених чи втрачених функцій організму особи, на виявлення та активізацію компенсаторних можливостей організму з метою створення умов для повернення особи до нормальної життєдіяльності, на профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.
Стельовий вертикалізатор
Система стельового підйому GH3 - високовартісне сучасне медичне обладнання, яке дозволяє відновити навички самостійної ходи особам з порушеннями опорно-рухового апарату та нервової системи. За допомогою спеціальних строп система забезпечує підйом/спуск пацієнта, а рейкова система забезпечує самостійне переміщення.
Вправи на реабілітаційних тренажерах
Тренажерний зал для занять фізичною реабілітацією оснащений сучасними лікувальними тренажерами SportsArt (США), Concept2 (США), InterAtletika MAXIMA та сучасною системою кондиціювання повітря. Для пацієнтів створені всі умови для отримання високих результатів медичної реабілітації та емоційного задоволення.
Вправи на похилій площині
Комплекс вправ на похилій площині зміцнює м'язовий корсет хребта, що надзвичайно важливо при лікуванні патології хребта та дозволяє провести корекцію вад постави.
Стіна для розвитку сенсорних навичок
Оригінальна методика розвитку сенсорних здібностей у дітей. Дозволяє у ігровій формі (розмальовування крейдою) отримати лікувальний ефект та позитивне емоційне сприйняття навколишнього світу.
Розвиток сенсорних функцій
Спеціальне медичне обладнання у вигляді іграшок дозволяє дітям в ігровій формі розвинути елементи дрібної моторики та сенсорні функції.
Пасивна гімнастика під контролем спеціаліста
КІНЕЗОТЕРАПІЯ - це терапія правильним рухом, головний чинник фізичної реабілітації. Вона передбачає адаптовані дії певної спрямованості (розвиток сили, гнучкості, координації, витривалості), котрі визначені індивідуально для кожного пацієнта, із врахуванням його анамнезу, вікових, фізіологічних та інших особливостей.
Лікувальна хода
Лікувальна хода по спеціально розробленому маршруту – це важливий елемент фізичної реабілітації при наслідках травм, захворювань та гіподінамії, а також важливий фактор загального оздоровлення.
Ерготерапія - відновлення навичок, необхідних для повсякденного життя
Ерготерапія – це важливий розділ медичної реабілітації , який дозволяє людині за допомогою фахівців відновити втрачені функції, що необхідні для самообслуговування та повсякденного життя. Для цього використовуються макети основних побутових пристроїв.
Механотерапія
Реабілітаційний тренажер Bi-Bike (Швейцарія) з унікальною функцією «антиспазм». Сприяє розробці суглобів, збільшенню м`язової сили, нормалізації кровообігу, поліпшенню координації та загального стану. Унікальна функція «антиспазм» дозволяє контролювати заняття при виникненні спазму м`язів кінцівок.
Чому ми?
1
Преимущество 1
Расскажите, что отличает ваши услуги от услуг в других компаниях
2
Преимущество 2
Расскажите, чему вы уделяете больше всего внимания в работе с клиентами
3
Преимущество 3
Расскажите, в чем преимущество работы именно с вашей командой
4
Преимущество 4
Расскажите, в чем преимущество работы именно с вашей командой
5
Преимущество 5
Расскажите, что отличает ваши услуги от услуг в других компаниях
6
Преимущество 6
Расскажите, чему вы уделяете больше всего внимания в работе с клиентами
Відгуки наших пацієнтів
Работая в большой корпорации, сложнее все держать под контролем. Так что это идеальный сервис для нас. Мы общаемся и обсуждаем задачи в режиме реального времени.
Лиза Милина
У меня всегда очень плотный график и много поездок. Docket помогает не выходить из рабочего ритма и всегда знать что происходит в команде даже за мили от офиса. Просто работая онлайн, я так же общаюсь с командой.
Соня Марс
You can't connect the dots looking forward, you can only connect them looking backwards.
Alex Larkins