Вартість медичних послуг
Грязелікування
Солонолиманське родовище лікувальної грязі представлене унікальним природним солоним озером, належить до категорії материкових мулово-сульфідних грязей, найбільш відомими аналогами яких у світі є:
- грязі Мертвого моря (Ізраіль);
- грязі курорту Талассо Струньян (Словенія);
- грязі Сакського родовища (АРК Крим);
- грязі Анапи та озера Тамбукан (Росія).
За своїми фізико-хімічними та лікувальними властивостями грязь Солонолиманського родовища є однією з найкращих серед вищенаведених курортів. Вона характеризується оптимальною вологістю, пластичністю, вʼязкістю, теплоємкістю та вмістом мінеральних речовин.
Вертикальний підводний витяг хребта в басейні
Вертикальне підводне витягування хребта в басейні з теплою мінеральною водою - це одна з методик консервативного лікування, при якій за допомогою спеціальних сучасних пристроїв (Альціона-01 та Альціона-02) здійснюється розтягнення хребта. Це сприяє розслабленню м'язів та дозволяє позбутися джерела болю у хребті, а також позитивно впливає на стан міжхребцевих дисків.
Для проведення даного виду лікування ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно мати обстеження на КТ або МРТ із заключенням лікаря-рентгенолога, а також напівжорсткий корсет для фіксації відповідного відділу хребта.
Горизонтальний підводний витяг хребта в ванні
Горизонтальне підводне витягування хребта в спеціальній похилій ванні «Альціона-02 В» – надає м`яку лікувальну дію на поперековий відділ хребта. Плавність занурення і зняття навантаження створює гранично оптимальні умови для лікування хребта методом горизонтальної тракції.
Для проведення даного виду лікування ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно мати обстеження на КТ або МРТ із заключенням лікаря-рентгенолога, а також напівжорсткий корсет для фіксації відповідного відділу хребта.
Душ Шарко
Душ Шарко - це «рятувальна» процедура при сидячій роботі. Є різновидом лікувального гідромасажу, при якому на тіло під високим тиском впливає потік води контрастної температури. Завдяки цьому досягається лікувальний ефект: значно поліпшується кровообіг, прискорюється обмін речовин, відчувається приплив сил і значне зниження стресової готовності.
Ванна загальна мінерально-хлоридно-натрієва бромна
Перевага нашого центру – наявність власного Солонолиманського родовища мінеральних вод різного складу та мінералізації, які успішно використовуються у лікувальному процесі та для оздоровлення завдяки своїм цілющим властивостям. Лікувальний ефект мінеральної хлоридно-натрієвої бромної ванни оснований на фізико-хімічному та газовому складі води, її температурі і методиці застосування. Цим можна пояснити той стан рівноваги і психічного спокою, який пацієнт відчуває після прийому бромної ванни. Мінеральні ванни також сприяють ефективному лікуванню остеохондрозів, артритів, артрозів і міозитів.
Бювет
В бюветі пацієнти можуть отримати питне водолікування хлоридно-натрієвою мінеральною водою Солонолиманського родовища, видобутої із власної свердловини. Зазначене лікування показане при патології шлунково-кишкового тракту, печiнки, жовчно-вивiдних шляхiв, при лікуванні урологічних захворювань, патології ендокринної системи та порушеннях обміну речовин.
Інфрапелотерапія
Інфрапелотерапія має давню історію та сягає часів древнього Єгипту, де під пекучим сонцем висихала на тілі пацієнта намащена лікувальна грязь. У нашому центрі ви маєте можливість скористатись таким чудовим методом лікування у сучасному відтворенні. Методика інфрапелотерапії подібна єгипетському методу грязелікування, але має наступні особливості і переваги: замість сонячних променів застосовуються штучні інфрачервоні промені, а замість купання в солоній водоймі (лимані, озері) – обмивання під мінеральним душем.
Галотерапія
Галотерапія – це курс процедур у спеціальному приміщенні, умови якого наближені до відомих природних соляних печер. В спелеокімнаті створюється штучний мікроклімат за рахунок використання кам'яної солі з відомого соляного родовища Бахмут. Дихати солоним повітрям дуже корисно як з лікувальною метою, так і в профілактичних цілях. Сухий, високодисперсний аерозоль солі позитивно впливає на загальний стан організму людини, підвищує опірність багатьом хворобам, зміцнює імунітет.
Біорезонансна стимуляція
Даний метод фізіотерапевтичного лікування, заснований на принципах електричних коливань, електромагнітних полей і випромінювань людини має гармонізуючий та відновлювальний вплив, синхронізує роботу всіх внутрішніх органів і систем організму. Метод успішно застосовується у дітей та дорослих, також у людей похилого віку.
Оздоровчий масаж
Найпопулярніший та ефективний спосіб впливу на кістково-м'язову систему та шкіру людини. Допомагає при знятті стресу та нервової перевтоми. Використовується для відновлення і зміцнення імунної та ендокринної систем. Одночасно працює на фізичному, емоційному, ментальному рівнях. Різноманітні види оздоровчого масажу допомагають зняти біль та напругу в м`язах, поліпшують кровообіг, сприяють виведенню токсинів та шлаків, а тактильний контакт заспокоює нерви, знімає стрес і поліпшує внутрішній емоційний стан.
Ударно-хвильова терапія
Ударно-хвильова терапія — це інноваційний, високотехнологічний метод, оснований на використанні ефекту впливу акустичних хвиль високої інтенсивності на різні тканини організму людини. Хвилі проходять крізь м'які тканини (м'язи) і рідини (кров і лімфа), акустичний опір яких практично збігається з опором води. Це ефективно при болю в спині, плечі, м'язовому болю, «відкладеннях солей» (п'яткова шпора), целюліті.
Пресотерапія (пневмопресинг)
Процедура проводиться з використанням стиснутого повітря, що подається у спеціальний корсет. За рахунок компресійного впливу на лімфатичну систему відбувається пневматичний лімфодренаж і покращується крово- та лімфообіг в організмі людини.
Гідроколонотерапія
Гідроколонтерапія – є безпечним методом зрошення та делікатного промивання усіх відділів товстого кишковика великими об'ємами підготовленої мінеральної води за допомогою спеціального апарату. У процесі виконання процедури організм людини звільняється від значної частини екзо- та ендотоксинів, нормалізується моторика товстого кишковика, нормалізується робота імунокомпетентних структур.